Rekuperators BRINK Renovent Excellent

 

 

Ļoti klusa darbība, zems enerģijas patēriņš un augsts komforta līmenisEfektīva ventilācija – komforts un veselība. Lietotāji pastāvīgi izvirza arvien augstākas prasības labai ventilācijai visa gada gājumā. Dažu valstu institūcijas sagatavo stingrākas prasības enerģētiskai efektivitātei un radītajam troksnim. Uzņēmums Brink Climate Systems atbild uz šīm izvirzītajām prasībām un piedāvā rekuperatoru Renovent Excellent, kas atbilst augstajām izvirzītajām prasībām ventilācijas sistēmām ne tikai šodien, bet arī nākotnē.

SOLIS UZ PRIEKŠU

Mūsdienās visi ir iepazinušies ar rekuperācijas ventilāciju: komfortabla ventilācija ar zemu enerģijas patēriņu. Brink Climate Systems ņem vērā lietotāju un tirgus dalībnieku vēlmes. Darbs pie ierīču radītā trokšņu līmeņa un enerģijas patēriņa mazināšanas turpinās.


KLUSA DARBĪBA

Izmantojot lēni rotējošos, 190 mm diametra ventilatorus, Brink Climate Systems veiksmīgi samazināja trokšņu līmeni. Kluso Renovent Excellent darbību arī ietekmē pretestības samazināšana ierīces iekšpusē un siltummainī. Palielinājās gaisa kanālu savienojumi. Palielinot gaisa kanālu diametrus, samazinājās gaisa plūsma un trokšņu līmenis.


ZEMS ENERĢIJAS PATĒRIŅŠ

Mazinot trokšņu līmeni, radās papildu priekšrocība – vienlaicīgi tiek samazināts arī enerģijas patēriņš. Renovent Excellent Brink Climate Systems izdevās maksimāli samazināt enerģijas patēriņu līdz nākotnes Eiropas prasībām, un tas nepārsniedz 1200 J/m3.

PASTĀVĪGĀS GAISA PLŪSMAS REGULĒŠANA

Plūsmas regulators neatkarīgi no gaisa kanālu sistēmas pretestības garantē noteiktu gaisa plūsmu. Pateicoties nodrošinātajam ventilācijas sistēmas līdzsvaram, tiek saglabāta augsta efektivitāte jebkādos apstākļos. Pastāvīgās gaisa plūsmas princips atvieglo montāžu un samazina ekspluatācijas izmaksas. Turklāt filtra piesārņotības pakāpei vairs nav ietekmes uz tīrā padodamā gaisa plūsmu. Unikāla īpašība ir tā, ka Brink Climate Systems spēj saskaņot pastāvīgās plūsmas principu ar zemu enerģijas patēriņu un klusiem EC ventilatoriem ar patentētiem uz aizmuguri noliektiem spārniņiem.

 

Ļoti klusa darbība, zems enerģijas patēriņš un augsts komforta līmenis

Vienkārša apkalpošanas pults atvieglo montāžu.

PIESLĒGŠANAS IESPĒJAS

Renovent Excellent ir vairākas pieslēgšanas iespējas:

  • Četri savienojumi augšā (4b)

  • Divi savienojumi augšā un divi savienojumi apakšā (2b/2o)

  • Trīs savienojumi augšā un viens savienojums apakšā 3b/1o)


Bez standarta Renovent Exellent versijas ir arī „Plus” versija, kurai ir papildu pieslēgvietas, pie kurām var papildu pievienot CO2 un mitruma sensorus.

AIZSARDZĪBAS PRET AIZSALŠANU

Aizsardzības pret aizsalšanu pasargā siltummaini no aizsalšanas, ja ārā ir ļoti zema temperatūra. Renovent Excellent iekārtā ir aizsardzība pret aizsalšanu ar sildītāju. Temperatūras sensors seko līdzi siltummaiņa stāvoklim un ieslēdzas tikai tad, kad nepieciešams. Tas nodrošina augstu ventilācijas sistēmas efektivitāti un līdzsvaru pat tad, ja āra temperatūras ir ļoti zemas.

RENOVENT EXCELLENT PRIEKŠROCĪBAS

  • Augsta ventilācijas jauda, 400 m3/h

  • Zems trokšņu līmenis

  • Zems enerģijas patēriņš

  • Integrēta bypass sistēma

  • Moderna aizsalšanas kontrole ar sildītāju

  • Pielāgota E-bus sistēmai

KONTROLES IESPĒJAS

Renovent Excellent var kontrolēt vienkāršā veidā – ar trīs pozīciju slēdzi ar filtra indikāciju vai ar programmējamu sensoru. Ar Renovent Excellent var izmantot divu zonu kontrolējamo sistēmu, kas ļauj vēl vairāk samazināt enerģijas patēriņu. Lai nākotnē saskaņot Renovent Excellent ar citiem Brink Climate Systems produktiem, tas ir aprīkots ar 2-wire E-bus sistēmu


GAISA APVADA VĀRSTS (BYPASS)

Renovent Excellent ir iebūvēts gaisa apvada vārsts (bypass) ar mērķi, ja nav nepieciešama siltuma atgūšana un vēlaties no ārpuses telpā ievadīt vēsāku gaisu. Gaisa apvada vārsts darbojas automātiski atbilstoši iestatītajām telpas un āra temperatūrām.

 

TEHNISKIE DATI


Ierīces tips

Renovent Excellent

Renovent Excellent Plus

Ventilācijas jauda pie 150 Pa [m3/ha]

400

400

Sistēmas radītais troksnis [dBA]

< 40 pie 200 m3/h un 80 Pa

< 40 pie 200 m3/h un 80 Pa

Nominālā jauda [W] bez sildīšanas

< 15 pie 100 m3/h un 11 Pa

< 41 pie 200 m3/h un 45 Pa

< 100 pie 300 m3/h un 100 Pa

< 15 pie 100 m3/h un 11 Pa

< 41 pie 200 m3/h un 45 Pa

< 100 pie 300 m3/h un 100 Pa

Sildītāja jauda [W]

Pastāvīgā 0-1000

Pastāvīgā 0-1000

Gaisa kanāla savienojuma izmēri [mm]

4 x Ø180

4 x Ø180

Izmēri A x P x Dz [mm]

760 x 675 x 545

760 x 675 x 545

Gaisa filtrs

2 x G3 filtri (pēc izvēles filtri piegādei F7)

2 x G3 filtri (pēc izvēles filtri piegādei F7)

Svars [kg]

+/- 38

+/- 38

Pieslēgšanas iespējas (ne ierīcē)

Perilex, E-bus/OpenTherm, 3 pozīciju slēdzis, programmējams slēdzis, apkalpošanas pieslēgvieta

Perilex, E-bus/OpenTherm, 3 pozīciju slēdzis, programmējams slēdzis, apkalpošanas pieslēgvieta, elektriskais sildītājs, GSH (grunts kolektora kontrole), 24V-jauda 4.5 VA, 0-10 V izeja, 0-10 V ieeja, 1 programmējams links

 

PDF fails